Find lagkagehus

 

Aabenraa, (Drive-in)

H.P. Hanssens Gade 25
DK-6200
Aabenraa

T: 7462 8000
E: aabenraa@lagkagehuset.dk

Find vej 

Mandag-fredag:
06.00-17.30
Lørdag:
06.00-16.00
Søndag:
06.00-16.00

Aalborg, (Drive-in)

Otto Mønsteds Vej 1
DK-9200
Aalborg SV

T: 7214 4721
E: aalborg@lagkagehuset.dk

Find vej 

Mandag-fredag:
06.00-20.00
Lørdag:
06.00-18.00
Søndag:
06.00-18.00

Amager, Amagerbrogade

Amagerbrogade 148
DK-2300
København S

T: 7930 4341
E: amagerbrogade@lagkagehuset.dk

Find vej 

Mandag-fredag:
06.30-19.00
Lørdag:
06.30-17.00
Søndag:
06.30-17.00

Amager, Vermlandsgade

Vermlandsgade 51
DK-2300
København S

T: 7930 4570
E: meny-vermlandsgade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
08.00-19.00
Lørdag:
08.00-18.00
Søndag:
08.00-18.00

Bagsværd, Bagsværd hovedgade

Bagsværd hovedgade 128
DK-2880
Bagsværd

T: 7370 9407
E: meny-bagsvaerd@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-19.00
Lørdag:
07.00-19.00
Søndag:
07.00-19.00

Billund Lufthavn

Passagerterminalen 10
DK-7190
Billund

T: 2969 5486
E: billund-lufthavn@lagkagehuset.dk

Find vej

Lagkagehuset holder åbent i forbindelse med de fleste flyafgange.

Charlottenlund

Jægersborg Allé 4
DK-2920
Charlottenlund

T: 7214 4770
E:charlottenlund@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-19.00
Lørdag-søndag:
07.00-18.00

Christianshavn, Torvegade

Torvegade 45
DK-1400
København K

T: 3257 3607
E: torvegade@lagkagehuset.dk

Vores konditorer kan kontaktes på
E: konditortorvegade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-torsdag:
06.00-19.00
Fredag:
06.00-19.30
Lørdag-søndag:
06.00-19.00

City, Hovedbanegården

Bernstorffsgade 16
DK-1577
København V

T: 3373 1643

E: hbg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
05.00-20.00
Lørdag:
05.00-20.00
Søndag:
05.00-20.00

City, Kultorvet

Frederiksborggade 6
DK-1360
København K

T: 3311 2900

E: kultorvet@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-19.00
Lørdag:
08.00-19.00
Søndag:
08.00-17.00

City, Ny Østergade

Ny Østergade 12
DK-1450
København K

T: 7214 4737
E: nyoestergade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.30-18.00
Lørdag:
07.30-18.00
Søndag:
07.30-17.00

City, Strøget

Frederiksberggade 21
DK-1459
København K

T: 72 484 777
E: stroeget@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.30-20.00
Lørdag:
07.30-20.00
Søndag:
07.30-20.00

City, Vesterbrogade

Vesterbrogade 4A
DK-1620
København V

T: 3311 3607
E: vesterbrogade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.30-18.00
Lørdag:
08.00-18.00
Søndag:
08.00-18.00

CPH, Kastrup lufthavn

Københavns Lufthavn Airside T2 Nytorv, 1
DK-2770
Kastrup

T: 4445 0044
E: cph@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
04.30-22.00
Lørdag:
04.30-20.00
Søndag:
04.30-22.00

CPH II, Kastrup lufthavn

Københavns Lufthavn Airside T3
DK-2770
Kastrup

T: 7214 4786
E: cph2@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
05.00-22.00
Lørdag:
05.00-20.00
Søndag:
05.00-22.00

CPH III, Kastrup lufthavn


DK-2770
Kastrup

T: 7214 4788
E: cph3@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
05.00-20.30
Lørdag:
05.00-20.30
Søndag:
05.00-20.30

Fredericia, (Drive-in)


DK-7000
Fredericia

T: 7592 9092
E: fredericia@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.00-17.30
Lørdag:
06.00-16.00
Søndag:
06.00-16.00

Frederiksberg, Falkoner Álle 4


DK-2000
Frederiksberg

T: 3323 0710
E: falkoneralle@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-19.00
Lørdag:
06.30-17.30
Søndag:
06.30-17.30

Frederiksberg, Falkoner Álle 80


DK-2000
Frederiksberg

T: 7214 4798
E: falkoneralle80@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-18.00
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-17.00

Frederiksberg, Værnedamsvej


DK-1819
Frederiksberg C

T: 7248 4797
E: vaernedamsvej@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-19.00
Lørdag:
06.30-18.00
Søndag:
06.30-18.00

Galten


DK-8464
Galten

T: 7370 9400
E: galten@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-17.30
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-17.00

Gråsten


DK-6300
Gråsten

T: 7214 4760
E: graasten@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-19.00
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-17.00

Haderslev, Teaterstien 2A (Drive-in)


DK-6100
Haderslev

T: 7452 5195
E: haderslev@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.00-17.30
Lørdag:
06.00-16.00
Søndag:
06.00-16.00

Haderslev, Gåskærgade 38


DK-6100
Haderslev

T: 7930 4430
E: meny-Haderslev@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
08.00-20.00
Lørdag:
08.00-18.00
Søndag:
08.00-18.00

Hellerup, Strandvejen


DK-2900
Hellerup

T: 7248 4787
E: hellerup@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-19.00
Lørdag:
06.30-18.00
Søndag:
06.30-18.00

Horsens


DK-8700
Horsens

T: 7561 1872
E: horsens@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.00-17.30
Lørdag:
06.00-17.00
Søndag:
06.00-17.00

Hørsholm


DK-2970
Hørsholm

T: 73709406 
E: hoersholm@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.00-19.00
Lørdag:
06.00-17.00
Søndag:
06.00-17.00

Kjellerup


DK-8620
Kjellerup

T: 7370 9424
E: kjellerup@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-19.00
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-17.00

Kolding, Lyshøj Alle 8


DK-6000
Kolding

T: 7552 5828
E: kolding@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.00-17.30
Lørdag:
06.00-16.00
Søndag:
06.00-16.00

Kolding, Sydbanegade 13 (Drive-in)


DK-6000
Kolding

T: 7930 4340
E: kolding2@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-17.30
Lørdag:
06.30-16.00
Søndag:
06.30-16.00

Kgs. Nytorv, Magasin


DK-1095
København K

T: 7070 5021
E: magasin-kgsnytorv@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-20.00
Lørdag:
08.00-20.00
Søndag:
08.00-20.00

Lyngby, Lyngby Hovedgade 43


DK-2800
Kongens Lyngby

T: 4445 0040
E: lyngby@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-20.00
Lørdag:
07.00-20.00
Søndag:
07.00-20.00

Lyngby Station, Jernbanepladsen 47B


DK-2800
Kongens Lyngby

T: 7214 4725
E: lyngbystation@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.00-19.00
Lørdag:
06.00-18.00
Søndag:
07.00-18.00

Middelfart


DK-5500
Middelfart

T: 7214 4777
E: middelfart@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-17.30
Lørdag:
06.30-16.00
Søndag:
06.30-16.00

Nærum, Nærumvænge Torv 11


DK-2850
Nærum

T: 7214 4793
E: naerum@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-18.00
Lørdag:
06.30-17.00
Søndag:
06.30-17.00

Nærum, Meny


DK-2850
Nærum

T: 7930 4571
E: meny-naerum@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
08.00-19.30
Lørdag:
08.00-19.30
Søndag:
08.00-19.30

Nørrebro, Nørrebrogade


DK-2200
København N

T: 7214 4730
E: norrebro@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-18.00
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-17.00

Nørrebro, Sortedam


DK-2200
København N

T: 7214 4794
E: sortedam@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-19.00
Lørdag:
06.30-19.00
Søndag:
06.30-19.00

Odense, Dalum


DK-5250
Odense SV

T: 6610 1013
E: odensedalum@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-17.30
Lørdag:
06.30-16.00
Søndag:
06.30-16.00

Odense, Mågebakken

Mågebakken 4-6
DK-5250
Odense SV

T: 7930 4572
E: meny-odense@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-21.00
Lørdag:
07.00-21.00
Søndag:
07.00-21.00

Odense, Vestergade


DK-5000
Odense C

T: 7214 4790
E: odense-vestergade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-19.00
Lørdag:
06.30-18.00
Søndag:
06.30-18.00

Risskov


DK-8240
Risskov

T: 7370 9401
E: risskov@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-17.30
Lørdag:
06.30-17.30
Søndag:
06.30-17.30

Roskilde


DK-4000
Roskilde

T: 7070 5016
E: roskilde@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-18.00
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-16.00

Rungsted


DK-2960
Rungsted Kyst

T: 7930 4573
E: meny-rungsted@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-torsdag:
08.00-20.00
Fredag:
07.30-20.00
Lørdag:
07.30-18.00
Søndag:
07.30-18.00

Rødekro


DK-6230
Rødekro

T: 7214 4735
E: roedekro@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-19.00
Lørdag:
06.30-17.00
Søndag:
06.30-17.00

Rødovre


DK-2610
Rødovre

T: 7370 9409
E: meny-roedovre@lagkagehuset.dk

Find vej 

Mandag-torsdag:
09.00-19.00
Fredag:
08.00-19.00
Lørdag:
08.00-17.30
Søndag:
09.00-17.30

Silkeborg, (Drive-in)


DK-8600
Silkeborg

T: 8682 1961
E: silkeborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
05.30-17.30
Lørdag:
06.00-17.00
Søndag:
06.00-17.00

Skanderborg


DK-8660
Skanderborg

T: 7930 4441
E: skanderborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-17.30
Lørdag:
07.00-16.00
Søndag:
07.00-16.00

Skive


DK-7800
Skive

T: 7214 4752
E: skive@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-17.30
Lørdag:
06.30-16.00
Søndag:
06.30-16.00

Solrød


DK-2680
Solrød Strand

T: 7070 5019
E: solroed@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.00-18.00
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-17.00

Søborg, Søborg Hovedgade


DK-2860
Søborg

T: 7370 9404
E: soeborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-18.00
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-17.00

Søborg, Meny


DK-2860
Søborg

T: 7930 4574
E: meny-soeborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
08.00-19.00
Lørdag:
08.00-18.00
Søndag:
08.00-18.00

Sønderborg


DK-6400
Sønderborg

T: 4445 0042
E: soenderborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-18.00
Lørdag:
06.00-16.00
Søndag:
06.00-16.00

Valby


DK-2500
Valby

T: 7370 9405
E: valby@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-18.00
Lørdag:
06.30-17.00
Søndag:
06.30-17.00

Vallensbæk


DK-2665
Vallensbæk Strand

T: 7370 9403
E: vallensbaek@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.00-18.00
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-17.00

Vanløse, Jernbanealle


DK-2720
Vanløse

T: 7214 4783
E: jernbanealle@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-18.00
Lørdag:
06.30-17.00
Søndag:
06.30-17.00

Vamdrup


DK-6580
Vamdrup

T: 7214 4763
E: vamdrup@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.00-17.30
Lørdag:
06.00-16.00
Søndag:
06.00-16.00

Vejle, DTC


DK-7100
Vejle

T: 7930 4575
E: vejle-dtc@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-18.30
Lørdag:
06.30-18.30
Søndag:
06.30-18.30

Vejle, Torvegade 2A


DK-7100
Vejle

T: 7214 4741
E: vejle@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-18.00
Lørdag:
07.00-16.00
Søndag:
07.00-16.00

Vesterbro, Carlsberg Byen


DK-1799
København V

T: 7370 9402
E: carlsbergbyen@lagkagehuset.dk

Find vej 

Mandag-fredag:
07.00-18.00
Lørdag:
08.00-17.00
Søndag:
08.00-17.00

Vesterbro, Rejsbygade


DK-1759
København V

T: 7214 4718
E: amerikavej@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.00-17.30
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-17.00

Viborg, (Drive-in)


DK-8800
Viborg

T: 8662 4005
E: viborg@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
05.30-17.30
Lørdag:
05.30-16.00
Søndag:
05.30-16.00

Virum


DK-2830
Virum

T: 7370 9408
E: meny-virum@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
08.00-19.00
Lørdag:
08.00-18.00
Søndag:
08.00-18.00

Værløse


DK-3500
Værløse

T: 7370 9423
E: meny-vaerloese@lagkagehuset.dk

Find vej 

Mandag-fredag:
08.00-19.00
Lørdag:
08.00-17.30
Søndag:
08.00-17.30

Østerbro, Dampfærgevej


DK-2100
København Ø

T: 3555 3571
E: dampfaergevej@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-18.00
Lørdag:
07.00-17.00
Søndag:
07.00-17.00

Østerbro, Nordre Frihavnsgade

Nordre Frihavnsgade 28
DK-2100
København Ø

T: 7214 4795
E: nordrefrihavnsgade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.00-19.00
Lørdag:
07.00-18.00
Søndag:
07.00-18.00

Østerbro, Østerfælled Torv

Østerfælled Torv 22
DK-2100
København Ø

T: 7214 4740
E: oesterbro@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
07.30-19.00
Lørdag:
07.30-18.00
Søndag:
07.30-17.00

Århus

M.P. Bruunsgade 34
DK-8000
Aarhus C

T:7214 4780
E:Mpbruunsgade@lagkagehuset.dk

Find vej

Mandag-fredag:
06.30-18.30
Lørdag:
06.30-18.00
Søndag:
06.30-18.00